Akcentai jūsų šventei

Profesionali “SkySparks” komanda Jums padės nepaklysti pirotechnikos priemonių įvairovėje 
ir parinks tinkamiausias priemones jūsų šventei!
 

1. Pirotechnikos užtaisai naudojami lauko renginiuose, gali būti skirtingo skersmens (nuo 6,25 cm iki 15 cm), skirtis efektu, piešinio dydžiu, efekto trukme bei spalva. Užtaisai leidžiami į dangų naudojant specialias mortyras. Programas su profesionalios pirotechnikos užtaisais rengia ir leidžia tik šios srities specialistai, turintys tam reikalingus kvalifikacinius įgūdžius. Išklausę Jūsų lūkesčius ir aptarę galimybes, mūsų specialistai Jūsų šventei surinks gražiausią pirotechnikos efektų puokštę.

2. Sceninė pirotechnika - blykstės, liepsnų spjaudyklės, net 8 metrų aukštį siekiantys fontanai, vėduoklės ir iš jų komponuojami pirotechnikos renginiai - gali būti naudojami ne tik atvirose erdvėse, bet ir patalpose. Sceninės pirotechnikos elementai parenkami pagal renginio erdvės dydį ir stilistiką – šios priemonės praturtins tiek didžiulių stadionų, tiek kuklesnių TV studijų, teatrų, kultūros centrų ar restoranų scenas. Šiuolaikinės gamybos technologijos užtikrina, jog publikos neerzins degimo dūmai ar kvapai, o šaltos kibirkštys visiškai saugios aplinkai.

3. Profesionalios fejerverkų baterijos praturtins bendrą pirotechnikos renginį. Kūrybingai suderinti skirtingų spalvų, piešinio ir trukmės efektai Jūsų renginį pavers išskirtiniu ir nepakartojamu. 

4. Konfeti patrankos - mūsų specialistai atvyks į renginio vietą ir iškilmingą momentą (pvz., sutuoktinių poros sutiktuves prie bažnyčios ar Santuokų rūmų durų) praturtins konfeti šūviu ar salvėmis. Didžiausiems romantikams galime pasiūlyti šūvius, užtaisytus ne įvairiaspalviais popierėliais, bet rožių ar kitų gėlių žiedlapiais. Paslaugos kaina priklauso nuo renginio vietos ir užtaisų kiekio. 

Orientacinius pirotechnikos renginių aprašymus – PASIŪLYMUS su preliminariomis kainomis rasite čia... 

5. Šviečiantys užrašai - pagal užsakovų poreikius gaminame šviečiančius užrašus ar simbolius – vardus, inicialus, įmonių pavadinimus, kurie gali žibėti visą renginio laiką arba intensyviai įsižiebti kulminaciniu momentu. Efektingi bei saugūs šviečiantys užrašai/ženklai gaminami panaudojant lemputes, žvakes, ar degųjį audinį. Kaina priklauso nuo užrašo dydžio ir formos.

6. Ugnies fontanai - pirotechnikos šou gali vykti ne tik danguje. Ant įvairių karkasinių konstrukcijų montuojami ugnies fontanai – puiki galimybė sukurti nepakartojamą pirotechnikos programą ant žemės. Klientams galime pasiūlyti gausų šios kategorijos efektų asortimentą - nuo mažiausių ugnies fontanų ant šventinio torto iki 8  metrų aukščio šviečiančių konstrukcijų. Įvairių spalvų ugnies fontanai gali būti naudojami tiek „žemės programoms“, tiek aukštuminiams fejerverkams praturtinti.

7. Dangaus žibintai - iš senovės Kinijos Europą pasiekę šviečiantys dangaus žibintai  - paprasta, nebrangi, tačiau nuostabų reginį kurianti priemonė. Užsakovams galime pasiūlyti įvairių formų dangaus žibintų, derančių prie renginio idėjos. Šviečiantys dangaus žibintai efektingai gali papildyti pagrindinį pirotechnikos renginį. Kaina priklauso nuo kiekio ir formų. 

8. Dieninis fejerverkas - šviesiuoju paros laiku vykstantiems renginiams paįvairinti siūlome dieninius fejerverkus. Skirtingų spalvų šūviai yra vizualiai įdomūs, saugūs. Jie  puikiai tinka vaikų šventėms nuspalvinti. Paslaugos kaina priklauso nuo renginio trukmės ir efektų kiekio. 

Orientacinius pirotechnikos renginių aprašymus – PASIŪLYMUS su preliminariomis kainomis rasite čia... 

9. Muilo burbulų skraistė - puiki priemonė kurti šventinę atmosferą pačiose subtiliausiose situacijose, pvz., šokant pirmąjį jaunavedžių šokį, porai išeinat iš bažnyčios ar Santuokų rūmų.  Paslaugos kainą lemia renginio trukmė ir muilo burbulų kiekis.  

10. Dūmų mašina - dūmų uždangos efektas gali būti naudojamas tiek patalpose, tiek atviroje vietoje, savarankiškai ar derinant su pirotechnikos renginiais.

11. Pirotechnikos krioklys - efektingas šaltosios ugnies srautas, krintantis iš viršaus lyg tikras krioklys, nustebins ir ilgam liks atmintyje. Ugnies krioklio kaina priklauso nuo jo aukščio.

12. Šviečiantys balionai - paprastas, bet iškilmingumo nestokojantis efektas - šviečiantys balionai su helio užpildu. Juos reikiamu momentu į dangų gali paleisti mūsų specialistai. Pripūstus balionus vienu metu gali paleisti ir renginio svečiai: balionų pristatymu ir paruošimu pasirūpinsime. Paslaugos kaina priklauso nuo balionų kiekio. 
 
Orientacinius pirotechnikos renginių aprašymus – PASIŪLYMUS su preliminariomis kainomis rasite čia
 
13. Garso aparatūra - kiekvienas pirotechnikos renginys ar net kukliausias akcentas gali būti sustiprintas muzikiniu fonu ir efektais. Esant poreikiui, garso aparatūrą pristatysime į renginio vietą.  Paslaugos kaina priklauso nuo renginio vietos ir trukmės.
 
14. Jūsų fantazija - jeigu čia neradote savo svajonių šventės akcento, pasidalinkit sumanymu su profesionalais iš „SkySparks“. Dirbame tam, kad net pačios drąsiausios svjonės ar nutrūktgalviškos idėjos taptų realybe!