Pirotechnika ir fejerverkai - tai mūsų aistra. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti savo paslaugas ir padėti sukurti Jums nepakartojamą šventę. “SkySparks” komandos moto - “Pirotechnikos magija Jūsų šventei” – įpareigoja mus dirbti kūrybingai ir išradingai. Neabejojame, jog Jūsų progai pasiūlysime patį efektingiausią pirotechnikos akcentą. 

Dėkojame už pasitikėjimą ir suteiktą galimybę būti Jūsų šventės dalimi.

Maksim Komarov

„SkySparks“ įkūrėjas

Mūsų tikslas - padaryti Jūsų šventę nepakartojama.

Mūsų tikslas - padaryti Jūsų šventę nepakartojama

„SkySparks“ kelias į sėkmę grįstas beveik dešimtmečio patirtimi dirbant renginių organizavimo srityje. Mūsų komandai gerai pažįstama šios srities specifika, o pasirinkta fejerverkų ir pirotechnikos programų kūrimo kryptis – natūralus veiklos posūkis, nes būtent kūrybiškai suvaldyta ugnies magija žiūrovui sukelia pačius stipriausius emocinius išgyvenimus, širdyse ilgam palikdama neišdildomus prisiminimus apie šventines akimirkas.

Mūsų ambicija – šioje srityje tapti geriausiais, kad “SkySparks” ženklas užsakovui reikštų profesionalumą, kokybę ir nuostabias pirotechnikos programas. Dirbame taip, kad Jūsų šventė niekad neišsitrintų iš atminties.

Garbės žodis

Visada padarysime daugiau nei iš mūsų tikimasi! Jūsų renginiui praturtinti „SkySparks“ pasiūlys gausią papildomų paslaugų įvairovę. Jų spektras nuolat gausėja, taip siekiame nustebinti ir Jus, ir Jūsų svečius.

Lankstumas

Mes pasiruošę užsakovui pasiūlyti optimaliausią sprendimą, atitiksiantį kliento poreikius, vietos specifiką ir biudžetą.

Saugumas

Pirotechnikos programoms naudojame tik saugumo sertifikatais įvertintas medžiagas bei įrangą. Komandoje dirba tik profesionalūs pirotechnikos specialistai, turintys reikiamus kvalifikacinius dokumentus. Planuodami renginius, juos deriname su Priešgaisrine gelbėjimo tarnyba.

Kokybė

Tai – vienas iš esminių mūsų veiklos principų. Klientui garantuojame prekių ir paslaugų kokybę už pagrįstą kainą. Visada renkamės ne tai, kas pigiau, bet kas kokybiška, geriau, gražiau, saugiau.

Profesionalumas

Patirtis organizuojant renginius – geriausia garantija užsakovui, jog darbas bus sklandus ir nesukels papildomų rūpesčių nei jam, nei svečiams. Nuo pirmojo kontakto iki atsisveikinimo renginiui pasibaigus - bendravimas ir bendradarbiavimas bus malonus, dalykiškas bei, neabejojame, patenkins Jūsų lūkesčius.

RESErVATIONS

Make a reservation in one of the best restaurants of Italian cuisine. It is pretty simple to organize a romantic dinner for two or a party, for a company of friends or co-workers.

Book a table for two with the best Italian dishes served for the anniversary with your love. Or reserve a bigger one for a huge family to get together one sunny day. Gather your old friends and talk about your school or college days, while enjoying your meal.

book your table now!

+1 800 559 6580